BALTÜRK OTEL SAKARYA'YA

HOŞGELDİNİZ

Sakarya' nın merkezinde, tüm şehir imkânlarının elinizin altında olduğu bir otel düşünün... Şehirdeki konumu, iç dizaynı ve sıcak ortamıyla siz misafirlerini seçkin kılan bir otel…


İçinizi okşayan hizmet anlayışıyla donanmış, güleryüzlü personeli ile ve evinizdeki rahatlığı aratmayacak üstün nitelikli konaklama imkânı ile karşınızda duran Baltürk Otel Sakarya’dan bahsediyoruz.


Baltürk Otel Sakarya, sunduğu konfor ve olanaklarla hem iş, hem de turistik amaçlı konaklamalarınıza birebir hitap etmektedir. Siz değerli misafirlerimize kapılarını açan otelimiz, Ankara Caddesi üzerinde konumlanmıştır ve şehrin odak noktalarından biri olan Çark Caddesine yürüyerek sadece beş dakika uzaklıktadır. Otelimizin şehir manzaralı yenilenmiş lüks odaları, son teknoloji ile iç içe bir hizmet vermektedir. Baltürk Otel Sakarya, her yeni gün başlangıcında özenle hazırlanmış zengin açık büfe kahvaltısı, güler yüzlü ve tecrübeli personeliyle siz değerli misafirlerimize unutamayacağınız bir konaklama yaşatacaktır.


ODALARIMIZ